IT projektmenedzser (N/F)

Magyarul beszélő,

A PETITE GENÈVE PETROVIĆ egy családi vállalkozás mely immár harmincöt éve építi hírnevét, mint a kifinomult ékszerek és időmérők elkötelezett tisztelője. A kimagasló szolgáltatásnyújtás iránti elhivatottság által vezérelve szervezetünk olyan új kollégákat keres, akik motiváltak képvselni annak értékeit minőségi munkavégzésükkel és az elvárások túlteljesítésére való állandó hajlandóságukkal. Az elkövetkező évekre is megbízható és pozitív hozzáállású embereket keresünk, jelölteket, akik természetesen illenek tapasztalt csapatunkba, erőteljes kultúránkba és hagyományos értékrendünkbe.

Felelősségek:

  • Belső partnerek támogatása (értékesítés, könyvelés és szervizelés), problémamegoldásban, valamint hardveres és szoftveres funkciók tréningjében
  • Megoldások javaslása a cégvezetés számára a pillanatnyi és jövőbeni üzleti célok és IT kérdéskörök ismeretében
  • A munkatársak számítógéphasználati, információbiztonsági és adatvédelmi előírások követésének biztosítása
  • A vállalati szoftverek és hardverek frissítésének és megújításának támogatása
  • A folyamatos tanulás és fejlődés filozófiája iránti ragaszkodás, valamint elkötelezettség a gyakori képzések, a munkatársak proaktív és őszinte támogatása mellett
  • Kölcsönös tisztelet és hiánytalanul tökéletes kommunikáció a csapat és a külső partnerek tagjaival
  • Cégünk hagyományos családi értékeinek őszinte képviselete a PETITE GENÈVE PETROVIĆ látogatóinak

Az Ön jellemvonásai / profilja

  • Bizonyított orientáció a belső ügyfelek felé
  • Korábbi 3-5 éves tapasztalat egy közép-vállalat IT osztályán a lehető legtöbb, alább felsorolt terület ismeretével:
  • Google Workspace vagy Microsoft Exchange rendszerkarbantartás (szerver oldalon és végpontokon)
  • Helyi rendszergazda feladatok ellátása és monitoring
  • Hardveres karbantartás elvégzése (szerverek, nyomtatók, mobiltelefonok), szoftveres fejlesztések, az Apple környezet ismerete előny
  • A legideálisabb cybersecurity eljárások ismerete
  • Adatmentés és visszaállítás
  • Magasan fejlett empátiaérzék és a mások szükségleteinek megértése, diplomatikus hozzáállás és érzékenység más kultúrák felé, figyelem a részletekre
  • A felelősségvállalás, a személyes integritás és az etika kivételes kultúrája.
  • Rugalmasság, pozitív hozzáállás, csapatmunka iránti elkötelezettség.
  • Munkavégzés üzlet-nyitvatartás idejében
  • Az angol és magyar nyelv kiváló ismerete szükséges
  • Business Professional öltözet és kifinomult megjelenés egyaránt elvárt a munkakörben

A PETITE GENÈVE PETROVIĆ olyan munkakörnyezetet biztosít, amely erős csapatszellemmel, személyes fejlődési és előrehaladási lehetőségekkel, valamint három országban jelen lévő regionális vállalat izgalmas dinamikájával rendelkezik.

Annak tudatában, hogy a PETITE GENEVE PETROVIĆ csapatában való munkavégzés a csapat minden tagjától kivételes elkötelezettséget igényel, kizárólag bizonyított szorgalommal és etikával bíró jelölteket hívunk meg, hogy csatlakozzanak hozzánk.

Join our team

All interested candidates can apply through special pages in Serbian, English or Hungarian. For a successful application, it is necessary to prepare a resume, a letter of motivation and a recent personal photo in advance.

Check other positions

No items found.